כתבות אחרונות

מבצעי הוט מובייל


הוט מובייל שירות לקוחות         הוט מובייל שירות לקוחות : 1900-72-0231
 

מבצעי החודש להוט מובייל:

 

 

שידוך משמים!

 
שיחות, SMS, שיחות לחו"ל, גלישה ללא הגבלה וגם אינטרנט ביתי במהירות של עד 100Mb ב 49.90 ₪ לחודש בלבד!
  • ​למצטרפים באתר , למשך 6 חודשים
  • שיחות ללא הגבלה
  • SMS ללא הגבלה
  • גלישה ללא הגבלה
  • שיחות לחו"ל ללא הגבלה ל- 31 מדינות*
  • אינטרנט ביתי במהירות עד 100Mb!

 

 

 

 

לאחר 6 חודשים יעודכן התשלום הקבוע ל- 9990 ₪ לחודש

-מבצע האינטרנט הביתי ניתן למימוש למנוי אחד בלבד ללקוח
-בהתאם לתנאי המבצע. למצטרפים באתר לתוכנית ''mobile+net"
-ללקוחות פרטיים, בשימוש אישי הוגן וסביר ליעדים רגילים בישראל, ובשיחות לחו"ל - ליעדים רגילים הנכללים בתכנית
-שירותי הגישה לאינטרנט יסופקו על ידי ובאחריות הוט נט בע"מ לנקודה אחת בכתובתו של הלקוח כפי שנמסרה במסמכי ההתקשרות, בכפוף להימצאות תשתית מתאימה באתר הלקוח ובהתאם להוראות הדין, לא כולל תשתית אינטרנט.

* בחיוג לחו"ל במסגרת התוכנית יש לחייג עם קידומת 00 לפני קידומת המדינה
 
49.9 ₪ לחודש
 
  
הוט מובייל - HOT MOBILE
את השינויים הגדולים שקרו בזמן האחרון בשוק התקשורת הסלולארית בישראל כל אדם מרגיש, כי מאז שהחוקים השתנו יש יותר חברות שאפשר לפנות אליהן ולהפוך להיות לקוחות שלהם, וגם, לשלם פחות. חברת הוט מובייל היא חברה שהייתה ידועה לציבור בעבר בתור ספקית של שירותים כמו טלוויזיה ואינטרנט, אך מאז שעוד חברות קיבלו אישור להיכנס לעולם התקשרות הסלולארית, גם חברת הוט מובייל נותנת שירותי סלולר נפלאים ללקוחות רבים. החברה נמצאת בצמיחה ומצטרפים אליה לקוחות רבים בכל עת, ואין ספק ששירותים כמו קנייה של טלפונים, שדרוג טלפונים וחבילות שונות של SMS  ושיחות, הופכים את הוט מובייל לחברה שאנשים רוצים להיות לקוחות שלה.

שירותי הלקוחות השונים של הוט מובייל
ראשית, גם הוט מובייל, כמו הרבה חברות אחרות, מציעה ללקוחות שלה את האפשרות להשתמש באתר האינטרנט ולקבל ממנו גם מידע וגם שירותים שונים.
אפשר לעבור להיות לקוחות של הוט מובייל על ידי 3 צעדים פשוטים שמבצעים באתר, ומעבר לכך, הלקוחות הקיימים יכולים לנצל את האתר לצורך צפייה בחשבוניות שלהם וביצוע פעולות שונות.
יש באתר האינטרנט מידע על כל פעולה שכל לקוח יכול להזדקק לה, בין אם מדובר על לקוח שיוצא לנסיעה עסקית לחו"ל ורוצה לבצע שינויים בטלפון הסלולארי שלו ובין אם מדובר על לקוח שרוצה לשנות את החבילה שבה הוא נמצא כעת. האתר של חברת הוט מובייל מספק גם אפשרות של תמיכה טכנית שכוללת מידע שונה כמו הפעלת כרטיס הסים וכדומה.

שירות לקוחות ושעות פעילות מחוץ לאתר
חברת הוט מובייל מאפשרת ללקוחות שלה ליצור קשר ולקבל שירותים שונים גם מחוץ לאתר האינטרנט, וזאת על ידי פקס, דוא"ל או עמדות שירות שונות. את עמדות השירות השונות של חברת הוט מובייל אפשר למצוא בכל הערים הגדולות, ועמדות אלה פעילות לאורך שעות ארוכות, כי רובן מתחילות את הפעילות כבר בשעה 10:00 וממשיכות אותה עד השעה 18:00. ישנה אפשרות גם לקבל שירותים שונים כמו ניוד, הסברים, מידע ותיקונים לא רק בעמדות השירות אלא על ידי פנייה למוקדי הטלפונים שזמינים תמיד לכל לקוח לוקח. 

 
להגעה למוקד הוט מובייל שירות לקוחות ולמידע נוסף חייגו :1900-72-0231