כתבות אחרונות

מבצעי 012מובייל


012 מובייל שירות לקוחות         012 מובייל שירות לקוחות : 1900-72-0231


מבצעי החודש ב 012 מובייל:

 
012 מובייל
שוק התקשורת הסלולארית בישראל השתנה מאוד בשנים האחרונות, כי אם בעבר היינו רגילים לכך שהיו רק כמה חברות גדולות, הרי שהיום ברור לכולנו שזה לא המצב. 012 מובייל היא אחת מאותן החברות שנכנסו גם לתחום של תקשורת סלולארית מאז שהחוקים השתנו, דבר שהוא כמובן מאוד חיובי. לפני כן החברה הייתה ידועה לציבור בעיקר בתור חברה שנותנת שירותים שונים של טלפוניה, שיחות בין לאומיות וגם אינטרנט, אך היום ברור לכולם שאפשר לפנות לחברה זאת גם כדי להיות לקוחות שלה לתקשורת סלולארית.
 
שירות הלקוחות המודרני של 012
012 מובייל - חברת סלולר מציעה ללקוחות שלה שירות לקוחות מודרני מאוד, כיוון שהלקוח יכול לעשות כמעט את כל הפעולות הדרושות לו בעזרת אתר האינטרנט של החברה. ראשית, אדם שרוצה להיות לקוח של 012 מובייל יכול לקבל את כל האינפורמציה לגבי החבילות המוזלות של החברה בעזרת האתר, ושנית, אנשים שהם כבר לקוחות של 012 מובייל יכולים ליהנות משירותים שונים באתר. אפשר להיכנס לאזור האישי באתר ולראות את החשבוניות, אפשר לשנות את הפרטים האישיים, ולעשות עוד הרבה פעולות שמקלות ומקצרות את התהליכים. אין זה משנה אם אדם בוחר להיות לקוח של החברה רק בתור חברת הסלולר שלו או שהוא מזמין מהחברה שירותים נוספים כמו אינטרנט ושיחות בין לאומיות, כי בכל מקרה יהיה נוח לכל לקוח לעבוד עם אתר האינטרנט שבו הוא יוכל לבצע את כל הפעולות הדרושות לו.
 
012 שירות לקוחות מעבר לאתר
אדם שירצה ליצור קשר עם חברת 012 מובייל יוכל לעשות את זה על ידי הטלפון, הפקס או הדואר, ואין ספק שגם כאן, כמו באתר האינטרנט, המענה של החברה לכל לקוח יהיה מהיר. חברת 012 מובייל היא חברה שמציעה ללקוחות שלה את הטוב ביותר, הן מבחינת השירותים שהיא יכולה לספק והן מבחינת המענה לכל תענה או בקשה של הלקוח, ולכן זה ברור מדוע היא נמצאת תמיד בצמיחה. חברת 012 מובייל היא חברה שאנשים לא מעטים בחרו לעבור אליה מאז שהשתנו החוקים של שוק התקשורת הסלולארית במדינת ישראל. 

 
להגעה למוקד שירות לקוחות 012 מובייל ולמידע נוסף חייגו : 1900-72-0231