כתבות אחרונות

מבצעי רמי לוי


רמי לוי שירות לקוחות         רמי לוי שירות לקוחות : 1900-72-1800


מסלול ללא הגבלה

89 ₪
ללא הגבלה
1GB
ללא הגבלה

מסלול 17

17.90 ₪
18 אג'
15 אג' להודעה
12 אג' ל-1MB

מסלול פריפייד

4.90
39 אג'
29 אג' להודעה
39 אג' ל-1MB
55 ₪ לחודש
75 ₪ לחודש

מסלול גלישה

59.90 ₪ לחודש
79.90 ₪ לחודש
20 אג'
15 אג' להודעה
 
רמי לוי תקשורת
 רמי לוי תקשורת היא חברה שהחלה את הפעילות שלה בחודש דצמבר של שנת 2011, וזה קרה אחרי שכל התנהלות השוק של התקשורת הסלולארית בישראל השתנה לחלוטין. מדובר על חברת תקשורת שמפעילה למעשה רשת סלולארית שהיא וירטואלית, ואין ספק שהמיום שהחברה הזאת קיימת, יש לה לא מעט לקוחות. רמי לוי תקשורת היא למעשה חברת בת של הסופרים המוכרים לכולנו בתור רמי לוי שיווק השקמה, וככל שחולפים הימים החברה מצליחה לגייס אליה עוד ועוד לקוחות.
 
השירותים שחברת רמי לוי תקשורת מספקת ללקוחות
אדם שרוצה להיות לקוח של חברת רמי לוי תקשורת, כמו גם אדם שהוא כבר לקוח של החברה, יכול לעשות כמעט את כל הפעולות שלהן הוא זקוק בעזרת אתר האינטרנט. ראשית, חשוב לציין שחברת רמי לוי תקשורת היא חברה שאפשר לעבור אליה מכל חברה אחרת, והיא חברה שאפשר לא רק להשתמש ברשת הסלולארית שלה, כי אפשר גם לקנות אצלה מכשירים חדשים וגם לתקן אצלה מכשירים קיימים. באתר האינטרנט אפשר לקרוא על התוכניות השונות, בין אם רוצים להצטרף לתוכנית שכוללת גלישה באינטרנט ובין אם רוצים להצטרף לתוכנית שהדשים שלה הם אחרים. מבחינת שירות הלקוחות שחברת רמי לוי תקשורת יכולה לספק דרך האתר, מדובר על שירות לקוחות טוב. הלקוח יוכל להיכנס לאתר ולהוציא ממנו את כל המידע הדרוש לו, בין אם מדובר על שירות של הצטרפות או על כל שירות אחר.
 
שירותים נוספים ללקוח
חברת רמי לוי תקשורת היא חברה שאפשר לקבל בה גם שירותים שונים של תיקונים, ובאופן כללי, את הפעולות הרבות שאפשר לעשות אונליין אפשר לעשות גם בעמדות השירות השונות. עמדות שירות של רמי לוי תקשורת אפשר למצוא בסניפים שונים של רמי לוי, אשר ביניהם: ירושלים, מודיעין, טבריה ועוד. עמדות השירות האלה כוללות את המומחים הטובים של רמי לוי תקשורת אשר יודעים כיצד לתת מענה גם ללקוחות שרוצים לתקן את המכשירים שלהם וגם ללקוחות שרוצים להצטרף. יש לציין שיש עוד נקודות הצטרפות, כמו בסניף נשר, שבהן הלקוחות יקבלו שירותים טובים ואדיבים.

 
  
להגעה למוקד שירות לקוחות רמי לוי בסלולר ולמידע נוסף חייגו : 1900-72-1800