כתבות אחרונות

מבצעי הום סלולר


הום סלולר שירות לקוחות        הום סלולר שירות לקוחות : 1900-72-1800


מבצעי החודש בהום סלולר:


 

הום סלולר
את השינויים המהותיים כל כך בשוק התקשורת הסלולארית כל אחד מאיתנו מרגיש, ואין ספק שזה משפיע גם על החבילות השונות שמציעות לנו החברות הרבות שקיימות. אחת מהחברות החדשות יחסית שנכנסו לפעילות של הרשת הסלולארית הוירטואלית, זו החברה הום סלולר שהתחילה את פעילותה באפריל של שנת 2012. החברה מספקת שירותי של סלולר להרבה מאוד לקוחות, וככל שחולפים הימים כוחה רק הולך וגדל, ולמען האמת, זה לא קורה במקרה, שכן ההצעות וההטבות שהום סלולר מציעה ללקוחות שלה, הן הצעות טובות.

שירות הלקוחות שניתן לקבל בחברת הום סלולר
הום סלולר מציעה ללקוחות שלה שירותים טובים מאוד, בין אם מדובר על לקוחות שמעוניינים לעבור להום סלולר מחברות אחרות ובין אם מדובר על לקוחות שפשוט רוצים לפתוח לעצמם קו טלפון חדש. באתר האינטרנט של חברת הום סלולר ישנה אפשרות לא רק לקבל מידע רלוונטי וחשוב שכולל הצעות מחיר, כי למעשה בין יתר הדברים אפשר גם לקבל תמיכה טכנית ושירות לקוחות. אפשר להצטרף אונליין לחברה ואפשר גם להתרשם באתר האינטרנט מכל מיני מכשירים עדכניים שנמכרים בימים אלו.

נקודות שירות פיזיות בחברת הום סלולר ושעות פתיחה
חברת הום סלולר, כמו חברות אחרות, מציעה ללקוחות שלה גם לגשת באופן פיזי לעמדות השירות השונות ובהן לקבל את השירות הדרוש. עמדות השירות של הום סלולר נמצאות בסניפים של הום סנטר, ושעות הפעילות של עמדות אלו הן ארוכות ביותר. הפעילות מתחילה בהן עם פתיחת הסניפים בעשה 09:00 ונמשכת עד סגירת הסניפים, כלומר עד השעה 21:00. אפשר לקבל שירותים שונים בעמדות אלה, כמו מידע רלוונטי לגבי התוכניות למצטרפים, ועזרה טכנית לגבי מכשרים ותקלות שונות. כיום יש 19 סניפים שאפשר לפנות אליהם לצורך קבלת השירות, והם פזורים במקומות שונים בישראל ובערים רבות, כך שכל לקוח יוכל להגיע למקום הקרוב ביותר לביתו או לאזור העבודה שלו. חברת הום סלולר היא חברה שאפשר בהחלט ליהנות בה משירות לקוחות טוב ומהרבה אופנים שבהם אפשר לקבל את השירות הזה, כי מלבד האפשרות של לגשת לעמדות השירות אפשר גם לפנות על ידי האתר ועל ידי דוא"ל. 
 

 
להגעה למוקד שירות לקוחות של הום סלולר ולמידע נוסף חייגו :1900-72-1800